KONST / Litografier / Färglitografi 15385152
nr 1538 5152
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Komposition, monogramsignerad. Färglitografi. Bladets mått: 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:37:40
1/5 12:46:37